Serdecznie zapraszamy do odwiedzin naszego stoiska podczas Targów Drema 2015.

W majowym MMIA:

artykuł artykuł


ZŁOTY MEDAL DREMA 2013Zapraszamy serdecznie do odwiedzenia naszego stoiska, podczas Międzynarodowych Targów Maszyn i Narzędzi dla Przemysłu Drzewnego i Meblarskiego DREMA oraz Międzynarodowych Targów  Komponentów do Produkcji Mebli FURNICA, które odbędą się w dniach                                                       16 - 19 kwietnia 2013          

 

Targi DREMA jako największa w Europie Środkowo-Wschodniej wystawa branży obróbki drewna, po raz kolejny znalazła się na liście światowych imprez, popieranych przez Europejską Federację Producentów Maszyn do Obróbki Drewna EUMABOIS. Zarówno Targi DREMA jak i FURNICA uzyskały również honorowy patronat Ministra Gospodarki. Te wyróżnienia są wyrazem wysokiej rangi wydarzeń organizowanych przez Międzynarodowe Targi Poznańskie, a także potwierdzeniem czołowej pozycji naszych targów wśród dedykowanych branżom obróbki drewna i produkcji mebli.

Targi DREMA i FURNICA od wielu lat stanowią okazję do prezentacji aktualnych trendów, technologii i nowości produktowych w najważniejszych sektorach związanych z przemysłem drzewnym i meblarskim.  Podczas targów, na blisko 25.000 m kw. powierzchni wystawienniczej, prezentowana będzie kompleksowa oferta w zakresie maszyn i urządzeń dla leśnictwa, sektora drzewnego i meblarskiego, od transportu drewna poprzez jego obróbkę do zaawansowanych technologii w przemyśle meblarskim.

Narzędzia dla przemysłu drzewnego

Regeneracja i ostrzenie narzędzi

Jak już mogli się Państwo zorientować, jesteśmy firmą dostarczającą po prostu najlepsze narzędzia dla przemysłu drzewnego i meblarskiego. Chętnie korzystamy z naszego doświadczenia, ale także nowatorskich rozwiązań i sugestii naszych Klientów. Pamiętamy wciąż o tym, że to dla nich powstają nasze narzędzia, i że to właśnie oni będą z nich korzystać przy tworzeniu mebli czy innych zadaniach, wymagających precyzji i najwyższej jakości.

 

Dlatego w naszej ofercie najważniejsza może się wydawać sprzedaż nowych narzędzi dla przemysłu drzewnego i meblarskiego na terenie całego kraju. Ale to nie jedyna usługa, jaką Leuco Polska może Państwu zaoferować. Zajmujemy się też ostrzeniem narzędzi, regeneracją narzędzi oraz wsparciem i doradztwem technicznym.

 

Oczywiście zachęcamy by dowiedzieli się Państwo więcej o narzędziach sprzedawanych przez Leuco Polska.

ZŁUSZCZANIE-rewolucyjna metoda obróbki

 

LEUCO jako pierwszy producent narzędzi otwiera możliwości, które do tej pory nie były wykonalne. Właśnie... do tej pory!

LEUCO P-System w szczególności charakteryzuje się dużym kątem osiowym, większym niż 55 stopni.

Dla szczególnych zastosowań i najwyższych oczekiwań jakościowych!

Opatentowane narzędzia LEUCO P-System rozwiązuje wiele problemów w obróbce stacjonarnej i na maszynach przelotowych, uważanych do tej pory w wielu przypadkach jako problematyczne lub wymagające specjalnej technologii. Owe problemy i nieścisłości to już przeszłość!

CIĘCIE-STRUGANIE-FREZOWANIE-ZŁUSZCZANIE

Wielu entuzjastycznych użytkowników nie może się mylić!

LEUCO P-System został gruntownie przetestowany w praktyce.Użytkownicy z najprzeróżniejszych obszarów produkcyjnych od obróbki linoleum do materiałów wysoko połyskowych, potwierdzają to.

Narzędzia LEUCO P-System przy klasycznych materiałach drewnopochodnych i drewnie litym generują:

GENIALNĄ JAKOŚĆ OBRÓBKI, KTÓRA DO TEJ PORY NIE MA SOBIE RÓWNYCH NA RYNKU

Z REGUŁY ZNACZNIE DŁUŻSZĄ ŻYWOTNOŚĆ W PORÓWNANIU Z KONWENCJONALNYMI NARZĘDZIAMI DIA.

Frez nasadzany  LEUCO P-System

Wyraźnie widoczne fascynujące ustawienie ostrzy